cheap motoactv Nest Thermostat coupon Fitbit Promo code cheap Bose Soundlink Jawbone Jambox Coupon Medialink wireless N router roku 2 xs best price Buy Bowflex Selecttech 552 cheapest p90x bowflex selecttech 552 coupon code microfiber couch cleaning

Mokytojai

Mokytojai

Rokiškio Juozo Tumo – Vaižganto gimnazija „Senųjų rūmų“ padalinys

Eil. Nr. Vardas, pavardė Dėstomas dalykas

Kvalifikacinė

kategorija

1. Virginija Antanavičienė

Technologijos,

chemija

Metodininkė

Vyresn.mokytoja

2. Jolanta Augulienė Lietuvių.k. Metodininkė
3. Linas Augulis Dailė, technologijos, braižyba

Mokytojas

Vyresn.mokytojas

Mokytojas

4. Valentina Baltranienė Rusų k. Metodininkė
5. Irena Bielova Lietuvių.k. Vyresn.mokytoja
6. Vaida Dagytė Informat Vyresn.mokytoja
7. Zelma Gelžinienė

Lietuvių.k.,

etika

Vyresn.mokytoja

Vyresn.mokytoja

8. Sonata Grigaliūnienė Informat Vyresn.mokytoja
9. Dalytė Golubeckienė Istorija Metodininkė
10. Margarita Gudeikienė Anglų k. Mokytoja
11. Andrius Gudeikis Fizika Vyresn. mokytojas
12.  G Vitalija Gasparavičienė Rusų k. Vyresn. mokytoja
13. Elena Jakimova Anglų k. Mokytoja
14. Nadiežda Jankauskienė Matematika Vyresn.mokytoja
15. Jolanta Juodinytė Lietuvių.k. Metodininkė
16. Aldona Juškevičienė Tikyba Mokytoja
17. Laima Karkaitė Matematika Metodininkė
18. Eugenijus Klimas Chemija Metodininkas
19. Milda Klimienė Matematika Metodininkė
20. Larisa Kublickienė Choreografija Vyresn. mokytoja
21. Raimonda Kolyčienė

Muzika,

soc pedagogė

Vyresn. mokytoja
22. Sigutė Letukienė Verslas, ekonomika Vyresn. mokytoja
23. Raisa Malinovskaja Informatika Vyresn. mokytoja
24. Elvyra Matiukienė Matematika Metodininkė
25. Nijolė Matiukienė Rusų k., tikyba Mokytoja
26. Vilma Matuliauskienė Matematika Vyresn. mokytoja
27. Virginija Mikulėnienė Anglų k. Vyresn. mokytoja
28. Nijolė Mikulienė Lietuvių.k. Metodininkė
29. Asta Milaknienė Vokiečių k. Vyresn. mokytoja
30. Aneta Milevičienė Anglų k Vyresn. mokytoja
31. Vaidas Misiovič Fizika Vyresn. mokytojas
32. Raimondas Nagelė Istorija Vyresn. mokytojas
33. Arūnas Navickas Kūno k. Vyresn. mokytojas
34. Jūratė Pauliukienė Anglų k. Vyresn. mokytoja
35. Raimonda Povilavičiūtė Lietuvių.k. Metodininkė
36. Liudmila Pečiūrienė Vyresn. spec. pedagogė,
37. Valentinas Raupys Kūno k. Vyresn. mokytojas
38. Jolanta Redeckaitė Biologija Vyresn. mokytoja
39. Valdas Savickas Kūno k. Metodininkas
40. Dalia Spundzevičienė Biologija Metodininkė
41. Renata Stanišauskienė Geografija Vyresn. mokytoja
42. Jolanta Stalemekaitė Anglų k. Vyresn. mokytoja
43. Rita Stalionienė Lietuvių.k. Vyresn. mokytoja
44. Robertas Tička Technologijos  Metodininkas
45. Vytautas Vajega Kūno k. Metodininkas
46. Vida Valiulienė Muzika Vyresn. mokytoja
47. Inga Vagonė Technologijos,dailė Metodininkė
48. Regina Vilienė

Lietuvių.k.,

teatras

Metodininkė

Mokytoja

49. Viduolienė Ona psichologė Asistentė
50. Daiva Zakarkienė Vokiečių k. Metodininkė
51. Ina Žeronienė Geografija, kūno k. Vyresn.mokytoja